www.almakos.com

WWW.almakos.com

Kreu – Almakos.com

Site title of www.almakos.com is Kreu – Almakos.com

IP address is 104.24.107.239 on cloudflare-nginx server works with 132 Kb Html size. The charset is UTF-8 for almakos.com

Web Site Information for almakos.com

 • Site Title: Kreu – Almakos.com
 • Keywords : dhenga, nuk, Pse, brengosen, fitoren, pas, pritet, largohen, shtrati, lumit, ardhshme, rritje, prurjeve, Alia, politike, Trump, noscript, tag, Maqedonia, trajton, kope, dhensh, qethje, rrjetin, rekomandim,
 • Charset : UTF-8
 • Extension : com
 • Site Language : en-US
 • Site Code Types : css,style,
 • Compress Html Size : 117 Kb
 • Html Size : 132 Kb
 • Html Text Size : 35 Kb
 • Html Version : html3
 • Not Recommended Tags : header, nav, main, aside, section, footer
 • Site Host : www.almakos.com
 • Site Server : cloudflare-nginx
 • Ip Address : 104.24.107.239

DNS Records for almakos.com

Dns is a very useful system that translates your site name to IP address and makes it as easy as you can imagine browsing the internet..
hostalmakos.com
classIN
ttl299
A Records keeps the names of network devices and IPv4 addresses that use the server
typeA
ip104.24.107.239
hostalmakos.com
classIN
ttl299
typeA
ip104.24.106.239
hostalmakos.com
classIN
ttl86400
NS records from almakos.com's nameservers
typeNS
targettheo.ns.cloudflare.com
hostalmakos.com
classIN
ttl86400
typeNS
targetathena.ns.cloudflare.com
hostalmakos.com
classIN
ttl86400
SOA is the name server for a DNS zone is the record type of the domain administrator's e-mail address, replication information, and several other counter information.
typeSOA
mnameathena.ns.cloudflare.com
rnamedns.cloudflare.com
serial2022856995
refresh10000
retry2400
expire604800
minimum-ttl3600
hostalmakos.com
classIN
ttl300
MX is mean "Mail exchanger record". It keeps the IP addresses of Mail servers. Another information in the MX records is priority information. For redundancy, multiple MX records are kept in a structure with multiple mail servers. Mx Records of almakos.com tell us name servers are:
typeMX
pri5
targetalt2.aspmx.l.google.com
hostalmakos.com
classIN
ttl300
typeMX
pri10
targetalt3.aspmx.l.google.com
hostalmakos.com
classIN
ttl300
typeMX
pri10
targetalt4.aspmx.l.google.com
hostalmakos.com
classIN
ttl300
typeMX
pri1
targetaspmx.l.google.com
hostalmakos.com
classIN
ttl300
typeMX
pri5
targetalt1.aspmx.l.google.com
hostalmakos.com
classIN
ttl300
(SPF) This registry type is used to block spam messages, to address mail servers that are allowed to send mail on that domain. A TXT-based record type
typeTXT
txtv=spf1 +a +mx +ip4:148.251.82.66 ~all
entries[ "v=spf1 +a +mx +ip4:148.251.82.66 ~all" ]
hostalmakos.com
classIN
ttl299
typeAAAA
ipv62400:cb00:2048:1::6818:6bef
hostalmakos.com
classIN
ttl299
typeAAAA
ipv62400:cb00:2048:1::6818:6aef

Site Html H Tags

h2 Pse shqiptarët më shumë brengosen për fitoren e Trumpit, e nuk i rrëzojnë “trump-at” tonë nga pushteti?!
Alia po na trajton si kope dhensh për qethje
Opstruksionet e pushtetit ndaj Katica Janeva përmenden në Raportin e progresit
Sela flet për turpin e radhës të BDI-së
Komisioni ad-hok ngriti procedurë kundërvajtëse kundër televizionit Alfa
Ja çfarë thonë partitë politike të Maqedonisë për zgjedhjen e Trumpit
Hahn:Rekomandimi i kushtëzuar ngelet, vendi të zbatojë Marrëveshjen e Përzhinos
Ja çfarë tha ambasadori i BE-së, Zhbogar për raportin e KE-së (VIDEO)
Shilegov: LSDM premton kthimin e pagës së 13-të
Na ndiqni në Facebook
h5 PAE në koalicionin me LSDM-në
Fitorja e Trump lëkund tregjet botërore, bie nafta dhe dollari
FH: Maqedonia zyrtarisht mbetet vendi më i cenzuruar
Nexhdet Mustafa braktisë koalicionin me VMRO-DPMNE-në, a është mirë që ndonjë parti shqiptare të bëjë koalicion me romët?!
Pse shqiptarët më shumë brengosen për fitoren e Trumpit, e nuk i rrëzojnë “trump-at” tonë nga pushteti?!
Alia po na trajton si kope dhensh për qethje
Opstruksionet e pushtetit ndaj Katica Janeva përmenden në Raportin e progresit
Sela flet për turpin e radhës të BDI-së
Komisioni ad-hok ngriti procedurë kundërvajtëse kundër televizionit Alfa
Pse shqiptarët më shumë brengosen për fitoren e Trumpit, e nuk i rrëzojnë “trump-at” tonë nga pushteti?!
Gjykata Kushtetuese rrëzon pjesërisht ligjin për pronat
Panariti: Banorët të largohen nga shtrati i lumit Vjosë, në 12 orët e ardhshme pritet rritje e prurjeve
Pse shqiptarët më shumë brengosen për fitoren e Trumpit, e nuk i rrëzojnë “trump-at” tonë nga pushteti?!
Gjykata Kushtetuese rrëzon pjesërisht ligjin për pronat
Panariti: Banorët të largohen nga shtrati i lumit Vjosë, në 12 orët e ardhshme pritet rritje e prurjeve
Maqedonia sërish me rekomandim të kushtëzuar
Pse shqiptarët më shumë brengosen për fitoren e Trumpit, e nuk i rrëzojnë “trump-at” tonë nga pushteti?!
Maqedonia sërish me rekomandim të kushtëzuar
Alia po na trajton si kope dhensh për qethje
Pse shqiptarët më shumë brengosen për fitoren e Trumpit, e nuk i rrëzojnë “trump-at” tonë nga pushteti?!
Maqedonia sërish me rekomandim të kushtëzuar
Alia po na trajton si kope dhensh për qethje
FH: Mediat në Maqedoni pjesërisht të lira
Negociatat për anëtarësim, KE: Kusht “vetting”-u, drejtësia dhe antikorrupsioni
Tiranë, arrestohet punonjësi i OSHEE-së për korrupsion
Vdekja e shtatzënës në maternitet, autopsia: Iu ça ena kryesore e gjakut
Negociatat për anëtarësim, KE: Kusht “vetting”-u, drejtësia dhe antikorrupsioni
Tiranë, arrestohet punonjësi i OSHEE-së për korrupsion
Vdekja e shtatzënës në maternitet, autopsia: Iu ça ena kryesore e gjakut
Donald Lu: Nuk ndryshojnë marrëdhëniet me Shqipërinë
Thaçi pas publikimit të Raportit: BE-ja ka dështuar ta trajtojë Kosovën në mënyrë të barabartë
KE i kërkon Kosovës tejkalimin e bllokadës politike
Homazhe pranë trupit të pajetë të Astritit(Foto)
Thaçi pas publikimit të Raportit: BE-ja ka dështuar ta trajtojë Kosovën në mënyrë të barabartë
KE i kërkon Kosovës tejkalimin e bllokadës politike
Homazhe pranë trupit të pajetë të Astritit(Foto)
Reshjet e shiut vështirësojnë lëvizjet në Prishtinë
Ja çfarë thonë partitë politike të Maqedonisë për zgjedhjen e Trumpit
Fitorja e Trump lëkund tregjet botërore, bie nafta dhe dollari
Presidenca Trump, 5 ndryshimet që prekin gjithë botën
Ja çfarë thonë partitë politike të Maqedonisë për zgjedhjen e Trumpit
Fitorja e Trump lëkund tregjet botërore, bie nafta dhe dollari
Presidenca Trump, 5 ndryshimet që prekin gjithë botën
Çfarë pritet të ndodhë me Trumpin President?
“Tifo” ballkanase për zgjedhjet në SHBA. Shqiptarë e serbë, sërish të ndarë
Erdogan: Evropa po e ndihmon terrorizmin me mbështetjen për militantët kurdë
Bullgaria zgjedh të dielën presidentin e ri dhe kursin, euroatlantik ose moskovit
“Tifo” ballkanase për zgjedhjet në SHBA. Shqiptarë e serbë, sërish të ndarë
Erdogan: Evropa po e ndihmon terrorizmin me mbështetjen për militantët kurdë
Bullgaria zgjedh të dielën presidentin e ri dhe kursin, euroatlantik ose moskovit
Lugina po zbrazet
Deponia në Dibër, burim i kancerit dhe sëmundjeve të tjera të rënda
Komuna e Tetovës fillon me ndërtimin e “Urrës së Kazazëve” në Tetovë
Uji çështje e kryer. Teuta Arifi përuron rrjetin e ujësjellësit
Deponia në Dibër, burim i kancerit dhe sëmundjeve të tjera të rënda
Komuna e Tetovës fillon me ndërtimin e “Urrës së Kazazëve” në Tetovë
Uji çështje e kryer. Teuta Arifi përuron rrjetin e ujësjellësit
Protestojnë nxënësit para Komunës së Tetovës (Foto)
Panariti: Banorët të largohen nga shtrati i lumit Vjosë, në 12 orët e ardhshme pritet rritje e prurjeve
Përmbytjet, OSHEE: Ja zonat më të prekura nga defektet
Avari në rrjetin e shpërndarjes, OSHEE në terren pas përmbytjeve
Panariti: Banorët të largohen nga shtrati i lumit Vjosë, në 12 orët e ardhshme pritet rritje e prurjeve
Përmbytjet, OSHEE: Ja zonat më të prekura nga defektet
Avari në rrjetin e shpërndarjes, OSHEE në terren pas përmbytjeve
Pensionet e ish-ushtarakëve, Kodheli: Do u kthejmë të gjitha borxhet
Vdes i riu në një aksident komunikacioni në Shkup
Aksident i rëndë, dy persona vdesin në vend
Fshati Gradec, vjedhësit lidhin burrin dhe gruan dhe ua marrin arin
Vdes i riu në një aksident komunikacioni në Shkup
Aksident i rëndë, dy persona vdesin në vend
Fshati Gradec, vjedhësit lidhin burrin dhe gruan dhe ua marrin arin
Aksident në Greqi, vdes qytetari i Maqedonisë
Bob Dylan: E pranoj Nobelin, më ka lënë pa fjalë
Të udhëtosh përmes dashurisë-Christian Kyçyku
Rrëfime pa stil dhe emocion
Bob Dylan: E pranoj Nobelin, më ka lënë pa fjalë
Të udhëtosh përmes dashurisë-Christian Kyçyku
Rrëfime pa stil dhe emocion
Ismail Kadare
Ahmeti mërt, gjithë BDI tërt!
Alia në Sarajin e dështuar në të gjitha aspektet? Koha juaj mbaroj, po vjen “Ridefinimi”
Strukturimi i lëvizjes së Fetullah Gylenit në Kosovë -2
Zgjedhja e Trump – A do të ishte dramatike për faktorin politik shqiptar në Ballkan
Berisha: Vendi i tretë dështim, synojmë vendin e dytë
Levy paralajmëron: Izraeli luan për fitore në Shqipëri
Turko-gjermani Aytekin, gjyqtari i ndeshjes Shqipëri-Izrael
Biletat për Shqipëri-Izrael, FSHF: Ja si t’i konvertoni për në ‘Elbasan Arena’
Deri më 2022, Shqipëria dhe Kosova në Digitalb
Tuna has në probleme me këngën e re (Video)
E kuqja e Flakës ‘tërbuese’ (Video)
Nora veç me tanga në koncert, çmenden fansat (Foto)
Kjo femër e kallë Instagramin, arsyen e kuptoni sapo t’ia shihni fotot
Trump mban fjalimin e fitores, djali i tij në luftë me gjumin
Askush nuk do që të shkojë në ditëlindjen e Tobit me autizëm
Trump president, “The Simpsons” e parashikuan 16 vjet më parë
Nepal, shitësja bukuroshe e perimeve pushton internetin
Pse Jobs nuk i la fëmijët e tij të përdornin iPad?
Luksi i automobilave mbërriti edhe në Maqedoni, Sedani më i ri Volvo S90
Iphone 7 rezistent ndaj ujit dhe “pa kufij” ja gjitha detajet
Pasuria më e madhe që mund t’ua lini fëmijëve tuaj!
Krijoni foto albumin tuaj më të bukur!
Dhjetë telefonat më të mirë në 2016
Duhanpirja shkurton jetën e pacientëve të sëmurë me HIV
Londër, dy të dënuar arratisen nga burgu falë…dronit
Interneti, ‘smartphone’ dhe tablet-i lënë pas erën e kompjuterëve
Mashkull simpatik apo burrëror…?
Panariti: Banorët të largohen nga shtrati i lumit Vjosë, në 12 orët e ardhshme pritet rritje e prurjeve
Përmbytjet, OSHEE: Ja zonat më të prekura nga defektet
Avari në rrjetin e shpërndarjes, OSHEE në terren pas përmbytjeve
Pensionet e ish-ushtarakëve, Kodheli: Do u kthejmë të gjitha borxhet

Response Headers

The response header contains the date, size and type of file that the server is sending back to the client

 • Transfer-Encodingchunked
 • Connectionkeep-alive
 • VaryAccept-Encoding,Cookie
 • WP-Super-CacheServed supercache file from PHP
 • Cache-Controlmax-age=3, must-revalidate,max-age=0
 • Content-Typetext/html; charset=UTF-8
 • DateWed, 09 Nov 2016 16:31:04 GMT
 • Last-ModifiedWed, 09 Nov 2016 16:30:44 GMT
 • X-Powered-ByPHP/7.0.12,PleskLin
 • ExpiresWed, 09 Nov 2016 16:31:04 GMT
 • Servercloudflare-nginx
 • CF-RAY2ff2a72341de1049-CDG

Keyword Statistics for almakos.com

Keyword Using Count Usage Rate %

The 317 words listed down below used 678 times.

 • dhe21 times3.10 %
 • nga20 times2.95 %
 • nuk12 times1.77 %
 • Pse10 times1.47 %
 • brengosen9 times1.33 %
 • fitoren9 times1.33 %
 • pas7 times1.03 %
 • pritet7 times1.03 %
 • largohen6 times0.88 %
 • shtrati6 times0.88 %
 • lumit6 times0.88 %
 • ardhshme6 times0.88 %
 • rritje6 times0.88 %
 • prurjeve6 times0.88 %
 • Alia6 times0.88 %
 • politike6 times0.88 %
 • Trump6 times0.88 %
 • noscript6 times0.88 %
 • tag6 times0.88 %
 • Maqedonia5 times0.74 %
 • trajton5 times0.74 %
 • kope5 times0.74 %
 • dhensh5 times0.74 %
 • qethje5 times0.74 %
 • rrjetin5 times0.74 %
 • rekomandim4 times0.59 %
 • ndaj4 times0.59 %
 • zgjedhjen4 times0.59 %
 • Trumpit4 times0.59 %
 • ose4 times0.59 %
 • gjitha4 times0.59 %
 • Kreu3 times0.44 %
 • Negociatat3 times0.44 %
 • Kusht3 times0.44 %
 • antikorrupsioni3 times0.44 %
 • publikimit3 times0.44 %
 • Lajme3 times0.44 %
 • Maqedoni3 times0.44 %
 • Gjykata3 times0.44 %
 • Kushtetuese3 times0.44 %
 • ligjin3 times0.44 %
 • pronat3 times0.44 %
 • Opstruksionet3 times0.44 %
 • pushtetit3 times0.44 %
 • Katica3 times0.44 %
 • Janeva3 times0.44 %
 • Raportin3 times0.44 %
 • progresit3 times0.44 %
 • Sela3 times0.44 %
 • flet3 times0.44 %
 • turpin3 times0.44 %
 • Komisioni3 times0.44 %
 • ngriti3 times0.44 %
 • televizionit3 times0.44 %
 • Alfa3 times0.44 %
 • vendi3 times0.44 %
 • Fitorja3 times0.44 %
 • tregjet3 times0.44 %
 • bie3 times0.44 %
 • nafta3 times0.44 %
 • dollari3 times0.44 %
 • EKONOMI3 times0.44 %
 • tjera3 times0.44 %
 • zonat3 times0.44 %
 • prekura3 times0.44 %
 • defektet3 times0.44 %
 • Avari3 times0.44 %
 • OSHEE3 times0.44 %
 • terren3 times0.44 %
 • Shkup3 times0.44 %
 • Aksident3 times0.44 %
 • you3 times0.44 %
 • want3 times0.44 %
 • deal3 times0.44 %
 • intricities3 times0.44 %
 • delete3 times0.44 %
 • called3 times0.44 %
 • from3 times0.44 %
 • less3 times0.44 %
 • than3 times0.44 %
 • internet3 times0.44 %
 • Reshjet2 times0.29 %
 • probleme2 times0.29 %
 • Kuriozitete2 times0.29 %
 • Sport2 times0.29 %
 • Showbiz2 times0.29 %
 • Lifestyle2 times0.29 %
 • Opinione2 times0.29 %
 • Auto2 times0.29 %
 • Tech2 times0.29 %
 • LajTme2 times0.29 %
 • tha2 times0.29 %
 • ambasadori2 times0.29 %
 • Zhbogar2 times0.29 %
 • raportin2 times0.29 %
 • LSDM2 times0.29 %
 • premton2 times0.29 %
 • kthimin2 times0.29 %
 • koalicionin2 times0.29 %
 • BOTA2 times0.29 %
 • BALLKAN2 times0.29 %
 • KOMUNA2 times0.29 %
 • arrestohet2 times0.29 %
 • korrupsion2 times0.29 %
 • Vdekja2 times0.29 %
 • ena2 times0.29 %
 • kryesore2 times0.29 %
 • gjakut2 times0.29 %
 • tejkalimin2 times0.29 %
 • Homazhe2 times0.29 %
 • trupit2 times0.29 %
 • Presidenca2 times0.29 %
 • ndryshimet2 times0.29 %
 • prekin2 times0.29 %
 • ballkanase2 times0.29 %
 • zgjedhjet2 times0.29 %
 • Evropa2 times0.29 %
 • ndihmon2 times0.29 %
 • terrorizmin2 times0.29 %
 • Bullgaria2 times0.29 %
 • zgjedh2 times0.29 %
 • presidentin2 times0.29 %
 • euroatlantik2 times0.29 %
 • moskovit2 times0.29 %
 • Deponia2 times0.29 %
 • burim2 times0.29 %
 • kancerit2 times0.29 %
 • Komuna2 times0.29 %
 • fillon2 times0.29 %
 • Uji2 times0.29 %
 • Teuta2 times0.29 %
 • Arifi2 times0.29 %
 • Pensionet2 times0.29 %
 • borxhet2 times0.29 %
 • Vdes2 times0.29 %
 • riu2 times0.29 %
 • aksident2 times0.29 %
 • komunikacioni2 times0.29 %
 • persona2 times0.29 %
 • vdesin2 times0.29 %
 • vend2 times0.29 %
 • Fshati2 times0.29 %
 • lidhin2 times0.29 %
 • burrin2 times0.29 %
 • gruan2 times0.29 %
 • marrin2 times0.29 %
 • arin2 times0.29 %
 • Bob2 times0.29 %
 • pranoj2 times0.29 %
 • stil2 times0.29 %
 • emocion2 times0.29 %
 • tij2 times0.29 %
 • mund2 times0.29 %
 • portali2 times0.29 %
 • Kliko2 times0.29 %
 • Like2 times0.29 %
 • per2 times0.29 %
 • vazhduar2 times0.29 %
 • Sans1 times0.15 %
 • auto1 times0.15 %
 • Layout1 times0.15 %
 • Skip1 times0.15 %
 • content1 times0.15 %
 • Mbyllja1 times0.15 %
 • bllokim1 times0.15 %
 • disa1 times0.15 %
 • zona1 times0.15 %
 • Shkupit1 times0.15 %
 • shkurt1 times0.15 %
 • shqip1 times0.15 %
 • Menu1 times0.15 %
 • Bota1 times0.15 %
 • flash1 times0.15 %
 • proces1 times0.15 %
 • zbatohet1 times0.15 %
 • shpejti1 times0.15 %
 • PAE1 times0.15 %
 • zyrtarisht1 times0.15 %
 • mbetet1 times0.15 %
 • cenzuruar1 times0.15 %
 • Nexhdet1 times0.15 %
 • Mustafa1 times0.15 %
 • parti1 times0.15 %
 • shqiptare1 times0.15 %
 • koalicion1 times0.15 %
 • Tjera1 times0.15 %
 • LAJME1 times0.15 %
 • MAQEDONI1 times0.15 %
 • Mediat1 times0.15 %
 • lira1 times0.15 %
 • Donald1 times0.15 %
 • Nuk1 times0.15 %
 • shiut1 times0.15 %
 • Trumpin1 times0.15 %
 • Lugina1 times0.15 %
 • zbrazet1 times0.15 %
 • VIDEO1 times0.15 %
 • para1 times0.15 %
 • vdes1 times0.15 %
 • qytetari1 times0.15 %
 • Ismail1 times0.15 %
 • Kadare1 times0.15 %
 • OPINIONE1 times0.15 %
 • Ramadan1 times0.15 %
 • RAMADANI1 times0.15 %
 • Ahmeti1 times0.15 %
 • BDI1 times0.15 %
 • Sani1 times0.15 %
 • Saidi1 times0.15 %
 • Sarajin1 times0.15 %
 • Koha1 times0.15 %
 • juaj1 times0.15 %
 • vjen1 times0.15 %
 • Ayhan1 times0.15 %
 • Demir1 times0.15 %
 • Strukturimi1 times0.15 %
 • Fetullah1 times0.15 %
 • Gylenit1 times0.15 %
 • Klara1 times0.15 %
 • BUDA1 times0.15 %
 • Zgjedhja1 times0.15 %
 • ishte1 times0.15 %
 • dramatike1 times0.15 %
 • faktorin1 times0.15 %
 • politik1 times0.15 %
 • shqiptar1 times0.15 %
 • Ballkan1 times0.15 %
 • SPORT1 times0.15 %
 • Vendi1 times0.15 %
 • vendin1 times0.15 %
 • Levy1 times0.15 %
 • Izraeli1 times0.15 %
 • luan1 times0.15 %
 • fitore1 times0.15 %
 • gjyqtari1 times0.15 %
 • ndeshjes1 times0.15 %
 • Biletat1 times0.15 %
 • konvertoni1 times0.15 %
 • Deri1 times0.15 %
 • Kosova1 times0.15 %
 • Digitalb1 times0.15 %
 • SHOWBIZ1 times0.15 %
 • Tuna1 times0.15 %
 • has1 times0.15 %
 • kuqja1 times0.15 %
 • Nora1 times0.15 %
 • tanga1 times0.15 %
 • fansat1 times0.15 %
 • Kjo1 times0.15 %
 • arsyen1 times0.15 %
 • kuptoni1 times0.15 %
 • sapo1 times0.15 %
 • shihni1 times0.15 %
 • fotot1 times0.15 %
 • KURIOZITETE1 times0.15 %
 • mban1 times0.15 %
 • fjalimin1 times0.15 %
 • djali1 times0.15 %
 • gjumin1 times0.15 %
 • Askush1 times0.15 %
 • Tobit1 times0.15 %
 • parashikuan1 times0.15 %
 • vjet1 times0.15 %
 • bukuroshe1 times0.15 %
 • perimeve1 times0.15 %
 • pushton1 times0.15 %
 • internetin1 times0.15 %
 • AUTO1 times0.15 %
 • TECH1 times0.15 %
 • Jobs1 times0.15 %
 • Luksi1 times0.15 %
 • automobilave1 times0.15 %
 • edhe1 times0.15 %
 • Sedani1 times0.15 %
 • Volvo1 times0.15 %
 • Iphone1 times0.15 %
 • rezistent1 times0.15 %
 • ujit1 times0.15 %
 • detajet1 times0.15 %
 • Pasuria1 times0.15 %
 • madhe1 times0.15 %
 • lini1 times0.15 %
 • Krijoni1 times0.15 %
 • foto1 times0.15 %
 • albumin1 times0.15 %
 • tuaj1 times0.15 %
 • telefonat1 times0.15 %
 • LIFESTYLE1 times0.15 %
 • Duhanpirja1 times0.15 %
 • shkurton1 times0.15 %
 • HIV1 times0.15 %
 • arratisen1 times0.15 %
 • burgu1 times0.15 %
 • Mashkull1 times0.15 %
 • simpatik1 times0.15 %
 • apo1 times0.15 %
 • ndiqni1 times0.15 %
 • Facebook1 times0.15 %
 • solid1 times0.15 %
 • ALMAKOS1 times0.15 %
 • MEDIA1 times0.15 %
 • GROUP1 times0.15 %
 • Naumov1 times0.15 %
 • kati1 times0.15 %
 • Portali1 times0.15 %
 • lajmet1 times0.15 %
 • informacionet1 times0.15 %
 • forme1 times0.15 %
 • informatat1 times0.15 %
 • lutemi1 times0.15 %
 • kontaktoni1 times0.15 %
 • personat1 times0.15 %
 • shkruani1 times0.15 %
 • oficial1 times0.15 %
 • Zhvillimi1 times0.15 %
 • GIDA1 times0.15 %
 • SOLUTION1 times0.15 %

Rates of Html specification

 • PropertiesNumber of use
 • class243
 • type4
 • placeholder1
 • value1
 • name1
 • href125
 • rel1
 • itemprop1
 • id73
 • width62
 • height62
 • src65
 • alt63
 • srcset51
 • sizes51
 • style23
 • role1
 • target4
 • async1

All Html Tags and Usage Count

All html tags used on almakos.com and how many times used

 • head1
 • body1
 • div115
 • span16
 • input1
 • a125
 • p2
 • center1
 • button1
 • li62
 • script3
 • ul2
 • img64
 • h594
 • i1
 • b1
 • strong8
 • aside1
 • h21
 • iframe1
 • style1
 • br3

Internal Links Analysis (Links Count : 203)

Internal Link is the link output that a website has given in its own site the pages of the page and domain name.

Href Title

 • #content
 • /pse-shqiptaret-shume-brengosen-per-fitoren-e-trumpit-e-nuk-rrezojne-trump-tone-nga-pushteti
 • /negociatat-per-anetaresim-ke-kusht-vetting-u-drejtesia-dhe-antikorrupsioni
 • /thaci-pas-publikimit-te-raportit-ja-ka-deshtuar-ta-trajtoje-kosoven-ne-menyre-te-barabarte
 • /mbyllja-e-jugohromit-punetoret-kercenojne-bllokim-te-autostrades
 • /reshjet-e-shiut-probleme-ne-disa-zona-te-shkupit
 • /
 • /
 • /
 • /kategoria/lajme
 • /kategoria/lajme/maqedoni
 • /kategoria/lajme/shqiperi
 • /kategoria/lajme/bota
 • /kategoria/lajme/kosove
 • /kategoria/kuriozitete
 • /kategoria/sport
 • /kategoria/showbiz
 • /kategoria/lifestyle
 • /kategoria/opinione
 • /kategoria/auto-tech
 • /kategoria/lajtme
 • /pse-shqiptaret-shume-brengosen-per-fitoren-e-trumpit-e-nuk-rrezojne-trump-tone-nga-pushteti
 • /gjykata-kushtetuese-rrezon-pjeserisht-ligjin-per-pronat
 • /panariti-banoret-te-largohen-nga-shtrati-i-lumit-vjose-ne-12-oret-e-ardhshme-pritet-rritje-e-prurjeve
 • /maqedonia-serish-me-rekomandim-te-kushtezuar
 • /meta-vetting-u-proces-qe-do-te-zbatohet-se-shpejti
 • /pse-shqiptaret-shume-brengosen-per-fitoren-e-trumpit-e-nuk-rrezojne-trump-tone-nga-pushteti
 • /pse-shqiptaret-shume-brengosen-per-fitoren-e-trumpit-e-nuk-rrezojne-trump-tone-nga-pushteti
 • /alia-po-na-trajton-si-kope-dhensh-per-qethje
 • /alia-po-na-trajton-si-kope-dhensh-per-qethje
 • /opstruksionet-e-pushtetit-ndaj-katica-janeva-permenden-ne-raportin-e-progresit
 • /opstruksionet-e-pushtetit-ndaj-katica-janeva-permenden-ne-raportin-e-progresit
 • /sela-flet-per-turpin-e-radhes-te-bdi-se
 • /sela-flet-per-turpin-e-radhes-te-bdi-se
 • /komisioni-ad-hok-ngriti-procedure-kundervajtese-kunder-televizionit-alfa
 • /komisioni-ad-hok-ngriti-procedure-kundervajtese-kunder-televizionit-alfa
 • /ja-cfare-thone-partite-politike-te-maqedonise-per-zgjedhjen-e-trumpit
 • /ja-cfare-thone-partite-politike-te-maqedonise-per-zgjedhjen-e-trumpit
 • /hahnrekomandimi-kushtezuar-ngelet-vendi-te-zbatoje-marreveshjen-e-perzhinos
 • /hahnrekomandimi-kushtezuar-ngelet-vendi-te-zbatoje-marreveshjen-e-perzhinos
 • /ja-cfare-tha-ambasadori-se-zhbogar-per-raportin-e-ke-se-video
 • /ja-cfare-tha-ambasadori-se-zhbogar-per-raportin-e-ke-se-video
 • /shilegov-lsdm-premton-kthimin-e-pages-se-13-te
 • /shilegov-lsdm-premton-kthimin-e-pages-se-13-te
 • /pse-shqiptaret-shume-brengosen-per-fitoren-e-trumpit-e-nuk-rrezojne-trump-tone-nga-pushteti
 • /alia-po-na-trajton-si-kope-dhensh-per-qethje
 • /opstruksionet-e-pushtetit-ndaj-katica-janeva-permenden-ne-raportin-e-progresit
 • /sela-flet-per-turpin-e-radhes-te-bdi-se
 • /komisioni-ad-hok-ngriti-procedure-kundervajtese-kunder-televizionit-alfa
 • /ja-cfare-thone-partite-politike-te-maqedonise-per-zgjedhjen-e-trumpit
 • /hahnrekomandimi-kushtezuar-ngelet-vendi-te-zbatoje-marreveshjen-e-perzhinos
 • /ja-cfare-tha-ambasadori-se-zhbogar-per-raportin-e-ke-se-video
 • /shilegov-lsdm-premton-kthimin-e-pages-se-13-te
 • /pae-ne-koalicionin-lsdm-ne
 • /fitorja-e-trump-lekund-tregjet-boterore-bie-nafta-dhe-dollari
 • /fh-maqedonia-zyrtarisht-mbetet-vendi-cenzuruar
 • /nexhdet-mustafa-braktise-koalicionin-vmro-dpmne-ne-eshte-mire-qe-ndonje-parti-shqiptare-te-beje-koalicion-romet
 • /pse-shqiptaret-shume-brengosen-per-fitoren-e-trumpit-e-nuk-rrezojne-trump-tone-nga-pushteti
 • /alia-po-na-trajton-si-kope-dhensh-per-qethje
 • /opstruksionet-e-pushtetit-ndaj-katica-janeva-permenden-ne-raportin-e-progresit
 • /sela-flet-per-turpin-e-radhes-te-bdi-se
 • /komisioni-ad-hok-ngriti-procedure-kundervajtese-kunder-televizionit-alfa
 • #ert_pane1-4
 • #ert_pane1-5
 • #ert_pane1-6
 • #ert_pane1-7
 • #ert_pane1-8
 • #ert_pane1-9
 • #ert_pane1-0
 • #ert_pane1-1
 • #ert_pane1-2
 • #ert_pane1-3
 • #ert_pane1-4
 • #ert_pane1-5
 • #ert_pane1-6
 • #ert_pane1-7
 • #ert_pane1-8
 • #ert_pane1-9
 • /pse-shqiptaret-shume-brengosen-per-fitoren-e-trumpit-e-nuk-rrezojne-trump-tone-nga-pushteti
 • /gjykata-kushtetuese-rrezon-pjeserisht-ligjin-per-pronat
 • /panariti-banoret-te-largohen-nga-shtrati-i-lumit-vjose-ne-12-oret-e-ardhshme-pritet-rritje-e-prurjeve
 • /pse-shqiptaret-shume-brengosen-per-fitoren-e-trumpit-e-nuk-rrezojne-trump-tone-nga-pushteti
 • /gjykata-kushtetuese-rrezon-pjeserisht-ligjin-per-pronat
 • /panariti-banoret-te-largohen-nga-shtrati-i-lumit-vjose-ne-12-oret-e-ardhshme-pritet-rritje-e-prurjeve
 • /maqedonia-serish-me-rekomandim-te-kushtezuar
 • /kategoria/lajme
 • /pse-shqiptaret-shume-brengosen-per-fitoren-e-trumpit-e-nuk-rrezojne-trump-tone-nga-pushteti
 • /maqedonia-serish-me-rekomandim-te-kushtezuar
 • /alia-po-na-trajton-si-kope-dhensh-per-qethje
 • /pse-shqiptaret-shume-brengosen-per-fitoren-e-trumpit-e-nuk-rrezojne-trump-tone-nga-pushteti
 • /maqedonia-serish-me-rekomandim-te-kushtezuar
 • /alia-po-na-trajton-si-kope-dhensh-per-qethje
 • /fh-mediat-ne-maqedoni-pjeserisht-te-lira
 • /kategoria/lajme/maqedoni
 • /negociatat-per-anetaresim-ke-kusht-vetting-u-drejtesia-dhe-antikorrupsioni
 • /tirane-arrestohet-punonjesi-i-oshee-se-per-korrupsion
 • /vdekja-e-shtatzenes-ne-maternitet-autopsia-iu-ca-ena-kryesore-e-gjakut
 • /negociatat-per-anetaresim-ke-kusht-vetting-u-drejtesia-dhe-antikorrupsioni
 • /tirane-arrestohet-punonjesi-i-oshee-se-per-korrupsion
 • /vdekja-e-shtatzenes-ne-maternitet-autopsia-iu-ca-ena-kryesore-e-gjakut
 • /donald-lu-nuk-ndryshojne-marredheniet-shqiperine
 • /kategoria/lajme/shqiperi
 • /thaci-pas-publikimit-te-raportit-ja-ka-deshtuar-ta-trajtoje-kosoven-ne-menyre-te-barabarte
 • /ke-kerkon-kosoves-tejkalimin-e-bllokades-politike
 • /homazhe-prane-trupit-te-pajete-te-astritit
 • /thaci-pas-publikimit-te-raportit-ja-ka-deshtuar-ta-trajtoje-kosoven-ne-menyre-te-barabarte
 • /ke-kerkon-kosoves-tejkalimin-e-bllokades-politike
 • /homazhe-prane-trupit-te-pajete-te-astritit
 • /reshjet-e-shiut-veshtiresojne-levizjet-ne-prishtine
 • /kategoria/lajme/kosove
 • /ja-cfare-thone-partite-politike-te-maqedonise-per-zgjedhjen-e-trumpit
 • /fitorja-e-trump-lekund-tregjet-boterore-bie-nafta-dhe-dollari
 • /presidenca-trump-5-ndryshimet-qe-prekin-gjithe-boten
 • /ja-cfare-thone-partite-politike-te-maqedonise-per-zgjedhjen-e-trumpit
 • /fitorja-e-trump-lekund-tregjet-boterore-bie-nafta-dhe-dollari
 • /presidenca-trump-5-ndryshimet-qe-prekin-gjithe-boten
 • /cfare-pritet-te-ndodhe-trumpin-president
 • /kategoria/lajme/bota
 • /tifo-ballkanase-per-zgjedhjet-ne-shba-shqiptare-e-serbe-serish-te-ndare
 • /erdogan-evropa-po-e-ndihmon-terrorizmin-mbeshtetjen-per-militantet-kurde
 • /bullgaria-zgjedh-te-dielen-presidentin-e-ri-dhe-kursin-euroatlantik-ose-moskovit
 • /tifo-ballkanase-per-zgjedhjet-ne-shba-shqiptare-e-serbe-serish-te-ndare
 • /erdogan-evropa-po-e-ndihmon-terrorizmin-mbeshtetjen-per-militantet-kurde
 • /bullgaria-zgjedh-te-dielen-presidentin-e-ri-dhe-kursin-euroatlantik-ose-moskovit
 • /219996-2
 • /kategoria/lajme/ballkan
 • /deponia-ne-diber-burim-kancerit-dhe-semundjeve-te-tjera-te-renda
 • /komuna-e-tetoves-fillon-ndertimin-e-urres-se-kazazeve-ne-tetove
 • /uji-ceshtje-e-kryer-teuta-arifi-peruron-rrjetin-e-ujesjellesit
 • /deponia-ne-diber-burim-kancerit-dhe-semundjeve-te-tjera-te-renda
 • /komuna-e-tetoves-fillon-ndertimin-e-urres-se-kazazeve-ne-tetove
 • /uji-ceshtje-e-kryer-teuta-arifi-peruron-rrjetin-e-ujesjellesit
 • /protestojne-nxenesit-para-komunes-se-tetoves-foto
 • /kategoria/lajme/komuna
 • /panariti-banoret-te-largohen-nga-shtrati-i-lumit-vjose-ne-12-oret-e-ardhshme-pritet-rritje-e-prurjeve
 • /permbytjet-oshee-ja-zonat-me-te-prekura-nga-defektet
 • /avari-ne-rrjetin-e-shperndarjes-oshee-ne-terren-pas-permbytjeve
 • /panariti-banoret-te-largohen-nga-shtrati-i-lumit-vjose-ne-12-oret-e-ardhshme-pritet-rritje-e-prurjeve
 • /permbytjet-oshee-ja-zonat-me-te-prekura-nga-defektet
 • /avari-ne-rrjetin-e-shperndarjes-oshee-ne-terren-pas-permbytjeve
 • /pensionet-e-ish-ushtarakeve-kodheli-do-u-kthejme-te-gjitha-borxhet
 • /kategoria/lajme/ekonomi
 • /vdes-riu-ne-nje-aksident-komunikacioni-ne-shkup
 • /aksident-rende-dy-persona-vdesin-ne-vend
 • /fshati-gradec-vjedhesit-lidhin-burrin-dhe-gruan-dhe-ua-marrin-arin
 • /vdes-riu-ne-nje-aksident-komunikacioni-ne-shkup
 • /aksident-rende-dy-persona-vdesin-ne-vend
 • /fshati-gradec-vjedhesit-lidhin-burrin-dhe-gruan-dhe-ua-marrin-arin
 • /aksident-ne-greqi-vdes-qytetari-maqedonise
 • /kategoria/lajme/kronike-e-zeze
 • /bob-dylan-e-pranoj-nobelin-ka-lene-pa-fjale
 • /te-udhetosh-permes-dashurise-2
 • /rrefime-pa-stil-dhe-emocion
 • /bob-dylan-e-pranoj-nobelin-ka-lene-pa-fjale
 • /te-udhetosh-permes-dashurise-2
 • /rrefime-pa-stil-dhe-emocion
 • /ismail-kadare
 • /kategoria/lajme/kulture
 • /kategoria/opinione
 • /ahmeti-mert-gjithe-bdi-tert
 • /alia-ne-sarajin-e-deshtuar-ne-te-gjitha-aspektet-koha-juaj-mbaroj-po-vjen-ridefinimi
 • /strukturimi-levizjes-se-fetullah-gylenit-ne-kosove-2
 • /zgjedhja-e-trump-te-ishte-dramatike-per-faktorin-politik-shqiptar-ne-ballkan
 • /kategoria/opinione
 • /kategoria/sport
 • /berisha-vendi-i-trete-deshtim-synojme-vendin-e-dyte
 • /levy-paralajmeron-izraeli-luan-per-fitore-ne-shqiperi
 • /turko-gjermani-aytekin-gjyqtari-i-ndeshjes-shqiperi-izrael
 • /biletat-per-shqiperi-izrael-fshf-ja-si-ti-konvertoni-per-ne-elbasan-arena
 • /deri-me-2022-shqiperia-dhe-kosova-ne-digitalb
 • /kategoria/sport
 • /kategoria/showbiz
 • /tuna-has-ne-probleme-me-kengen-e-re-video
 • /e-kuqja-e-flakes-terbuese-video
 • /nora-vec-me-tanga-ne-koncert-cmenden-fansat-foto
 • /kjo-femer-e-kalle-instagramin-arsyen-e-kuptoni-sapo-tia-shihni-fotot
 • /kategoria/showbiz
 • /kategoria/kuriozitete
 • /trump-mban-fjalimin-e-fitores-djali-i-tij-ne-lufte-me-gjumin
 • /askush-nuk-do-qe-te-shkoje-ne-ditelindjen-e-tobit-me-autizem
 • /trump-president-the-simpsons-e-parashikuan-16-vjet-me-pare
 • /nepal-shitesja-bukuroshe-e-perimeve-pushton-internetin
 • /kategoria/kuriozitete
 • /kategoria/teknologji
 • /pse-jobs-nuk-la-femijet-e-tij-te-perdornin-ipad
 • /luksi-automobilave-mberriti-edhe-ne-maqedoni-sedani-ri-volvo-s90
 • /iphone-7-rezistent-ndaj-ujit-dhe-pa-kufij-ja-gjitha-detajet
 • /pasuria-e-madhe-qe-mund-tua-lini-femijeve-tuaj
 • /krijoni-foto-albumin-tuaj-te-bukur
 • /dhjete-telefonat-me-te-mire-ne-2016-2
 • /kategoria/teknologji
 • kategoria/lifestyle
 • /duhanpirja-shkurton-jeten-e-pacienteve-te-semure-me-hiv
 • /londer-dy-te-denuar-arratisen-nga-burgu-faledronit
 • /interneti-smartphone-dhe-tablet-i-lene-pas-eren-e-kompjutereve
 • /mashkull-simpatik-apo-burreror
 • /kategoria/lifestyle
 • kategoria/ekonomi
 • /panariti-banoret-te-largohen-nga-shtrati-i-lumit-vjose-ne-12-oret-e-ardhshme-pritet-rritje-e-prurjeve
 • /permbytjet-oshee-ja-zonat-me-te-prekura-nga-defektet
 • /avari-ne-rrjetin-e-shperndarjes-oshee-ne-terren-pas-permbytjeve
 • /pensionet-e-ish-ushtarakeve-kodheli-do-u-kthejme-te-gjitha-borxhet
 • /kategoria/ekonomi

External Links Analysis (Links Count : 3)

External Links is the link output that a site has made to a different domain name other than its own domain name.

Href Title

 • http://ads.access-to.com/www/delivery/ck.php?n=a028ada3&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE
 • http://ads.access-to.com/www/delivery/ck.php?n=a0d00d5c&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE
 • http://ads.almakos.com/www/delivery/ck.php?n=a648325e&cb=INSERT_RANDOM_NUMBER_HERE